Jak jsem točil svatbu v Londýně (1) - Konyho Travel Blog
Jak jsem točil svatbu v Londýně (1)

Jak jsem točil svatbu v Londýně (1)

Dlouho jsem nenapsal nový článek a bohužel jsem ještě ani nezpracoval filmy z mých minulých cest (Španělsko a Filipíny). Maličko jsem bojoval se školou a do toho je teď svatební sezona v plném proudu. Živím se jako kameraman na volné noze a v současné době si balím kufry do Londýna. Letíme tam natáčet velmi zajímavou svatbu dvojici, která si říká Two Monkeys, zamilovaný pár (Kach + Jonathan), kteří cestují na plný úvazek. Seznámili se spolu pár let zpátky v jedné z cestovatelských ubytoven (backpackeru) když dali výpověď ve své práci a rozhodli se naplno cestovat. Jejich cesty se v ten moment spojili a od roku 2013 spolu procestovali skoro 20 zemí. Při cestovaná blogují o svém životě a já bych již delší dobu jedním z jejich čtenářů.

Kach s Jonathanem svou svatbu plánují v krásném přírodním „boho“ stylu.

 

Kach and Jonathan Howe - Two Monkeys Travel Groupe

Kach and Jonathan Howe – Two Monkeys Travel Groupe

Mně se tímto plní další sen, letím točit do Anglie a letenky nám (mně a 2.kameramanovi Matějovi) koupil klient. Neuvěřitelně se těšíme a chceme z našeho výletu vytáhnout maximum. Myslím, že je to skvělá šance začít létat do celého světa – facebooková stránka Jonathana a Kach (TwoMonkeys) má přes 100.000 fanoušků. Jejich video se tedy dostane k velkému množství potencionálních zákazníků.

 


 


Jak jsme na sebe narazili?
Jak probíhala komunikace s klientem, který je každý týden jinde?
Z čeho mám obavy?


Další článek z naší cesty napíši v nejbližších dnech. Pokud chcete sledovat také mou videoprodukci, můžete sledovat můj Instagram nebo Facebook.

Svatební video od www.Forpix.cz

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked