Konec | The End - Konyho Travel Blog
Konec | The End

Konec | The End

Zase sedím u okýnka! Poslední týden hrozně utekl. Doháněl jsem školní resty a vztekal se nad nepříjemným přístupem některých učitelů z domácí univerzity. Vždycky jsem napsal tak milej e-mail, a na závěr ještě sladkou těčku „Zdravím ze Španělska!“. Ale to bylo asi právě to, co mi zařídilo divnou odpověď :-) Poučení pro příště.

Pořád se mi honí hlavou otázka, jestli to za to stálo .. ten měsíc ve Španělsku. Mám pocit, že jsem tomu mohl dát trochu víc. Poslední týden jsem toho moc Španělsky neřekl. Vždycky jsme po pár větách přepnuli na angličtinu. Chcete něco hrozně vysvětlit, dát tomu správnou intonaci .. tak prostě přepnete na snazší variantu. Chyba byla to, že většina kolem mě mluvila anglicky. Na jednu stranu se nechcete bavit s někým, kdo sám pořádně španělsky nemluví, a na druhou stranu to Španěla s Vámi brzy přestane bavit. Taky byste se asi neradi bavili s někým, kdo pořádně neumí svůj problém vysvětlit do hloubky. Ta „povrchní“ konverzace vás prostě přirozeně po čase omrzí, protože to dá příliš moc práce dopátrat se té požadované informace :-) Jiný případ by byl mít tu třeba holku .. nebo kluka. Nejsem gay, ale pro zkušenost cokoliv.

To byl Ftip.

Díky za Vaší přízeň, díky za to, že jste můj blog četli (někdy vás bylo klidně i 150 lidí za den). Já se teď na chvíli s blogem odmlčím, ale další vzlet plánuji v únoru. Letenky už mám, ale nechci to zakřiknout. Ale předpokládám, že video právě odtamtud bude nejzajímavější :-) Žádné zavazadlo, jen batoh a měsíc fuč.
Jak jsem již avizoval. Kolem června 2016 budu opět pronajímat kino v Litoměřicích k veřejné projekci mých 3 cestopisných videí. Určitě sledujte dál můj facebook a tento web. Budu vše publikovat právě zde.

Přeji krásné Vánoce, a pokud taky blogujete – napište mi do komentáře!

Dík a čau,
Lubka Cestopisný

P.S. Chceš vědět na čem makám když nebloguju? Sledujte http://www.forpix.cz

1 Comment

Gert

about 2 roky ago

You're a real deep thkiner. Thanks for sharing.

Odpovědět

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked


„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich