Už znám datum! Premiéra cestopisů bude 8.4.2018! - Konyho Travel BlogKonyho Travel Blog
Už znám datum! Premiéra cestopisů bude 8.4.2018!

Už znám datum! Premiéra cestopisů bude 8.4.2018!

Trošku jinej cestopis: Japonsko a Panama

Jak jsem cizinci koupil letenky nebo jak jsme ztratili pas a nemohli odletět. Na svých cestách zažívám různé situace a kameru přitom nedám z ruky. Jako bonus prozradím, jakým trikem lovím levné letenky a jak snadno můžete i vy. Těším se na vás! Luboš

 

KDY: 8.4.2018 od 13.00

KDE: Kino Máj, Litoměřice

VSTUPNÉ:  70 Kč (koupit vstupenku)

Událost na Facebooku

 

Jmenuji se Luboš Konečný a živím se jako kameraman na volné noze (www.forpix.cz). Kromě natáčení je mou vášní také cestování a ze svých výletů si často kromě zážitků vozím i několik gigabajtů videa. V cestopisech se zaměřuji spíše na zážitky z průběhu cesty než na to, abych ukázal všechny možné i nemožné památky a turistické atrakce dané destinace (to neznamená, že jich tam pár nebude). Tentokrát pořádám v pořadí již 3. filmovou premiéru cestopisů a připravil jsem si pro vás video z Japonska (2016) a Panamy (2017).

 

TRAILER

 

Do Japonska jsem se vydal s kamarádkou Adélou Markovou a musím říci, že na tuhle naší kooperaci už nikdy nezapomenu 🙂 Nejdřív Áďa ztratila pas, potom aerolinie ztratila její zavazadlo, následně Adél ztratila 2-denní jízdenku na metro a v závěru výletu jsem pro změnu já nechal batoh v centru Tokya a vesele vyrazil na letiště. V každém případě Japonsko pro mě bylo jedním velkým úžasem a moc rád vám to zprostředkuji formou cestopisu.

Do Panamy jsem vyrazil s přítelkyní Martina Kovářová a vůbec poprvé jsme oba letěli na americký kontinent. Nebylo to ovšem naše jediné poprvé. Nových zážitků bylo habaděj. Například nikdy předtím jsme se neocitli na tak málo obydleném ostrově a nikdy předtím jsme nebyli ubytovaní přímo před letištní ruwayí a z balkonu pozorovali letadla. Když se mě někdo zeptá jak bylo v Panamě, jako první mi naskočí zážitek, kdy jsem úplně cizímu člověku kupoval letenky … o tom ale až v kině 🙂 Těším se!

 

cestopis_poster-small

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked